Passion Fruit Syrup 1L

740ден

Чист сируп направен од концентрат и природна арома на passion fruit.

Свежа арома и богат вкус на passion fruit (папаја, манго…)

  • Без конзерванси
  • Без лактоза
  • Без глутен
  • Веган
  • 3 години рок на употреба
Passion Fruit Syrup 1L

740ден