Vanilla Syrup 1L

815ден

Чист сируп направен од природна арома на ванила  

Нежен и кремав вкус на домашен ванила сладолед

  • Без конзерванси
  • Без лактоза
  • Без глутен
  • Веган
  • 3 години рок на употреба
Vanilla Syrup 1L

815ден