White Chocolate Syrup 1L

815ден

Чист шеќерен сируп со арома на какао

Нежна беж боја со млечни ванила ноти кои потсетуваат на бело чоколадо, ванила и кокос.

  • Без конзерванси
  • Без лактоза
  • Без глутен
  • Веган
  • 3 години рок на употреба
White Chocolate Syrup 1L

815ден