Mint Syrup 1L

720ден

Чист шеќерен сируп направен од есенцијално масло од мента и приоредн екстракт од мента

Освежителен вкус на пеперминт мента

  • Без конзерванси
  • Без лактоза
  • Без глутен
  • Веган
  • 3 години рок на употреба
Mint Syrup 1L

720ден