Johnnie Walker Black Label (700ml)

2,050ден

Вистинска икона помеѓу луксузните брендови, препознатлив како
претставник на другите делукс брендови.

За поинкаво искуство, пробајте Johnnie Walker Highball.

Johnnie Walker Highball е микс од 50мл Johnnie Walker и 150мл газиран пијалак (безалкохолен миксер), и резанка портокал, лимон или лимета.

  • JOHNNIE & GINGER

Уживај во смелиот вкус на Johnnie Walker Black Label во комбинација со освежувачките цитрусни ароми на Ginger Ale украсени со парче портокал кое дава сладок вкус.

  • JOHNNIE & SODA

Идеален избор за пролетно освежување. Цветна сензација на вкусови во необичната комбинација на бозел, Johnnie Walker Black Label и Soda Water.

 

 

На залиха

Johnnie Walker Black Label (700ml)

2,050ден