DON JULIO 1942

16,500ден

Don Julio 1942, создадена по повод 60-от роденден на Don Julio Gonzalez и е создадена за најлуксузните прослави.
Боја: Чиста, златна
Арома: ванила, чоколада и карамела
Вкус : Пријатен вкус на ванила и чоколада, со ноти на карамела, орев, бадем и кафе со чоколаден завршеток и “after taste.

DON JULIO 1942

16,500ден