Nëse vodka është pija juaj e preferuar, ne kemi lajme të mira për ju.

Nëse vodka është pija juaj e preferuar, ne kemi lajme të mira për ju.

CÎROC Red Berry ngroh qiellzën tuaj me shijet aromatike të manave të freskëta me një përfundim të butë dhe të mëndafshtë. Një nga vodkat e para në portofolin CÎROC™, vodka ultra premium që është me shije dhe pa gluten. Vodka me një notë të pasur dhe pikante, e distiluar pesë herë nga rrushi i mirë francez, mbushur me aroma të mjedrës, luleshtrydhes dhe shijeve të tjera natyrore, duke rezultuar në një përvojë freskuese dhe elegante frutash.

Shtoni një degë rozmarine ose nenexhik, ose disa copa frutash si luleshtrydhe dhe boronica, për të nxjerrë në pah shijen e frutave.

 

Gëzuar.