fbpx

Средство за садови CLASSIC ORCHID (500ml)

32ден

Балсам за миење садови со формула која ефективно делува против маснотии и наслаги. Со мирис на орхидеја.

Пакување и доза:
500мл

Ставете неколку капки од гелот (5мл) на сунѓер и измијте ги садовите со топла вода.

Се препорачува за:
• рачно миење на садови

Наш совет:
За поекономично користење на производот следете ги дозата и насоките означени на пакувањето.

Средство за садови CLASSIC ORCHID (500ml)

32ден

Почитувани, поради сезоната на летни одмори, нарачките за реон Скопје ќе се доставуваат во период од 08:00-16:00h. Нарачките направени после 16:00 h ќе бидат доставени наредниот работен ден. Ви благодариме на разбирањето.