Smirnoff Ice Tropical пакет x24

2,450ден

НОВИОТ Smirnoff Ice Tropical е комбинација на овошен пунч и тропски вкусови.Направен со сода, Smirnoff No.21 вотка, манго и гуава, спремен за консумација во шише од 275мл.
ABV 4%

Пакет Smirnoff Ice Tropical 24x275ml

На залиха

Smirnoff Ice Tropical пакет x24

2,450ден