Lemonade 1L

580ден

Идеален за домашна лимонада, направена од концентрат на лимон и природна арома на цитрус, со помалку шеќер за разлика од другите сирупи, лесно се меша со други вкусови.

Интензивен, живописен и вкусен со природна киселост од лимон и засладен со шеќер

  • Без лактоза
  • Без глутен
  • Веган
  • 3 години рок на употреба
Lemonade 1L

580ден