Hazelnut 1L

750ден

Чист сируп направен од природни екстракти од лешник

Карактеристичен вкус на печени лешници

  • Без конзерванси
  • Без лактоза
  • Без глутен
  • Веган
  • 3 години рок на употреба

На залиха

Hazelnut 1L

750ден