fbpx

Doncafe Minas

38ден185ден

Мешавина од бразилско Rio Minas кафе арабика и избрани видови на африканско и азијско кафе робуста кои ја даваат препознатливата арома на ова традиционално кафе.

Clear
Doncafe Minas