Cinnamon Syrup 1L

815ден

Чист шеќерен сируп направен од природна арома на цимет

Атрактивна бакарна боја и ароматичен вкус, мек и засладен со слатки зачини

  • Без конзерванси
  • Без лактоза
  • Без глутен
  • Веган
  • 3 години рок на употреба
Cinnamon Syrup 1L

815ден