fbpx

Чај Рооибос Сафари

77ден

Чај од билки со природна арома на портокал

30гр (20 филтер кесички x 1,5гр)

Состав: лист од црвен африкански ројбос 90%, природна арома на портокал 5%, кора од цимет 3%, кора од портокал 2%

 

Чај Рооибос Сафари

77ден